Anita Róg, poetka z Porąb Dymarskich, wydała czwarty tomik poezji

  • 13.05.2018, 17:26 (aktualizacja 13.05.2018, 20:37)
  • Lidia Wyzga

Podziel się:

Oceń:

Anita Róg, poetka z Porąb Dymarskich, wydała czwarty tomik poezji Fot. Archiwum Korso Anita Róg ma dopiero 17 lat, a na swoim koncie już cztery tomiki poezji.
Najnowszy zbiór nosi tytuł "Szepty Nieznajomej".

Spotkanie promujące kolejny już zbiór wierszy Anity odbyło się w piątek, 20 kwietnia, a więc w przededniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Mielcu.

W tym wyjątkowym dniu Anicie towarzyszyła rodzina, nauczyciele z mieleckiego II LO na czele z dyrektorem - Zbigniewem Rzeźnikiem, członkowie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, twórcy ze Stowarzyszenia Literackiego "Witryna" w Stalowej Woli, byli nauczyciele nastolatki i miłośnicy poezji. Wśród gości obecny był także recenzent książki - Mirosław Grudzień oraz autor zdjęć Michał Krawiec.

Anita Róg to 17-latka pochodząca z Porąb Dymarskich (gmina Cmolas). Obecnie nastolatka uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Jest członkinią Mieleckiego Towarzystwa Literackiego. To prawdziwie artystyczna dusza. Anita ma na swoim koncie już cztery tomiki poezji: "Goniąc marzenia" (2015 r.), "Twarzą wiatru" (2016 r.), "Pisane ciszą" (2017 r.) oraz najnowszy zbiór - "Szepty Nieznajomej" (2018 r.).

Więcej w aktualnym Korso

Lidia Wyzga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe