Strażacy z Lipnicy odebrali nowy samochód ratowniczo - gaśniczy. Wóz kosztował prawie milion złotych

  • 16.05.2018, 10:30 (aktualizacja 16.05.2018 11:33)
Strażacy z Lipnicy odebrali nowy samochód ratowniczo - gaśniczy. Wóz kosztował prawie milion złotych Fot. D. Garbacka Uroczystego poświęcenia nowego wozu strażackiego dokonał ks. Piotr Setlak, proboszcz parafii w Lipnicy.
W sobotę, 12 maja, druhom z Lipnicy oficjalnie przekazano nowy samochód ratowniczo - gaśniczy.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Lipnicy. Po niej, uczestnicy imprezy udali się na plac przy remizie, gdzie samochód został poświęcony. Strażakom przekazano też klucze do nowego wozu. 

 

Zaproszenie na uroczystość goście, którzy zabrali głos, zgodnie życzyli lipnickim druhom, aby nowym samochodem jak najmniej wyjeżdżali do pożarów i wypadków, a wóz częściej służył im do wyjazdów na zawody pożarnicze i inne uroczystości. 

 

Po części oficjalnej, w budynku remizy, rozpoczęła się strażacka biesiada. 

 

 

Więcej w aktualnym numerze Korso. 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe