Konkurs z okazji Dnia Matki. Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy

  • 16.05.2018, 12:37 (aktualizacja 23.05.2018 09:49)
  • Redakcja
Konkurs z okazji Dnia Matki. Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy
Ruszamy z kolejną edycją konkursu z okazji Dnia Matki. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z mamą, dopisać życzenia i wysłać je do nas. Wszystkie fotografie opublikujemy w Korso 23 maja. Spośród nich wybierzemy trzy, które nagrodzimy upominkami.

Na fotografie czekamy do poniedziałku (21 maja) do godz. 12. Zdjęcia (w dużej rozdzielczości) wykonane najpóźniej pięć lat wstecz i życzenia (do 400 znaków ze spacjami) można wysłać na maila [email protected] lub przynieść osobiście do naszej redakcji przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej.

Nie zapomnijcie o podaniu numeru kontaktowego do siebie (będziemy dzwonić w sprawie nagród) oraz o tym, aby napisać, jak mama ma na imię, jak się nazywa oraz gdzie mieszka.

W przypadku przesłania fotografii przez osobę niepełnoletnią zgodę na udział w konkursie musi wyrazić jej opiekun prawny, zamieszczając w zgłoszeniu zapis: "Zapoznałam/łem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego treść. Imię i nazwisko opiekuna prawnego".

Przed przesłaniem zgłoszenia obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej. 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------