Dziury, nierówności i wystające garby - ulice Bora Komorowskiego i Jagiellońska w Kolbuszowej aż proszą się o remont

  • 18.05.2018, 20:30
  • Lidia Wyzga

Podziel się:

Oceń:

Dziury, nierówności i wystające garby - ulice Bora Komorowskiego i Jagiellońska w Kolbuszowej aż proszą się o remont Fot. Lidia Wyzga O remont ulic Jagiellońskiej i Bora Komorowskiego po raz kolejny apelował radny Grzegorz Partyka.
W tej sprawie na ostatniej sesji (26 kwietnia) interweniował Grzegorz Partyka.

- W tamtym roku rozmawiałem z panią kierownik Lis, że na ulicy Bora Komorowskiego są wystające garby. Niestety, przez rok czasu one się nie zmniejszyły, ale wręcz powiększyły - mówił samorządowiec i apelował: - Chciałbym, mimo wszystko, aby w tym roku w końcu zostały usunięte.

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, przyznał, że gmina systematycznie poprawia stan nawierzchni ulic na terenie całego miasta. Zaznaczył, że już po świętach wielkanocnych ruszył remont dróg żwirowych. Został też rozpisany przetarg na ulice o nawierzchni utwardzonej.

- Niemniej jednak chcę zaznaczyć, że ulice, które przylegają jako boczne do ulicy Bora Komorowskiego i które mają nawierzchnię asfaltową, tam cudów nie zrobimy - podkreślił burmistrz. - Cały ten obszar będzie poddany przebudowie kanalizacji, a więc zrobimy tam tylko niezbędny, minimalny remont - dodał.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

Lidia Wyzga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe