Radny Fryc interweniuje w sprawie stanu ogrodzenia stadionu sportowego w Kolbuszowej

  • 19.05.2018, 17:30
  • Lidia Wyzga

Podziel się:

Oceń:

Radny Fryc interweniuje w sprawie stanu ogrodzenia stadionu sportowego w Kolbuszowej Fot. Lidia Wyzga Sterty suchych gałęzi, porozrzucane kamienie i brak przęseł - tak w tej chwili prezentuje się fragment ogrodzenia stadionu sportowego od strony ulicy Piaskowej i Krakowskiej.
Chodzi o fragment ogrodzenia stadionu miejskiego od strony ulicy Krakowskiej i Piaskowej. Jego stan pogorszył się w wyniku prowadzonych tam prac remontowych.

Chociaż od remontu minęło już kilka miesięcy, nikt do tej pory nie naprawił powstałych szkód. Sprawę na ostatniej sesji (26 kwietnia) naświetlił wiceprzewodniczący rady.


Estetyka pod psem

- Remonty, jakie były prowadzone wzdłuż ulicy i rozburzenie tego ogrodzenia od strony ulicy Krakowskiej pozostawia w tej chwili dość dużo do życzenia. Estetyka tego obiektu została tam naruszona - alarmował samorządowiec.

Józef Fryc wykorzystał okazję i zwrócił się do burmistrza i prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, aby w najbliższym czasie dopilnowali tej sprawy.

Myślimy od stycznia

Jan Zuba, włodarz gminy, wyjaśnił, że magistrat tą sprawą zajmuje się już od początku roku. Zapowiedział też niechybną interwencję.

- Zarówno pan prezes, jak i moi ludzie dostali polecenie, żeby sprawą się zająć, oszacować koszty z wykorzystaniem przęseł, które zostały zdemontowane. Oczywiście, trzeba będzie część nowych elementów dorobić i to się stanie - zapowiedział burmistrz.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

Lidia Wyzga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe