W Raniżowie będzie można oddać krew. Krwiobus zatrzyma się obok domu parafialnego

  • 21.05.2018, 20:30
  • Dominika Garbacka
W Raniżowie będzie można oddać krew. Krwiobus zatrzyma się obok domu parafialnego
Akcja będzie przebiegać pod hasłem "Dar KRWI - Darem ŻYCIA".

Mobilny punkt poboru krwi będzie działał w Raniżowie w sobotę, 2 czerwca. Chętni do oddania krwi będą mogli to zrobić od godz. 9 do 12 na parkingu obok Domu Parafialnego w Raniżowie.

Pobór krwi przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, które krwiobusem razem z kilkuosobową ekipą medyczną krąży po Podkarpaciu.

Akcja tego typu będzie miała w Raniżowie miejsce już po raz drugi. Ostatnio zorganizowano ją  pod koniec sierpnia 2017 roku. Wtedy, na parkingu obok Domu Parafialnego w Raniżowie, krew oddało w sumie 60 osób. Najmłodszy z dawców miał 18 lat.

Dodatkowe informacje na temat czerwcowej akcji można uzyskać pod numerem telefonu 888 126 008.

Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Lein
Lein 13.07.2018, 10:24
Super sprawa, zawsze będę za tego typu inicjatywami, bo to ważne.
 
bobo
bobo 21.05.2018, 21:53
super sprawa

Pozostałe