Nowi dyrektorzy poprowadzą szkoły w Dzikowcu i Kopciach

  • 04.06.2018, 07:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Nowi dyrektorzy poprowadzą szkoły w Dzikowcu i Kopciach Fot. Bartosz Posłuszny W Zespole Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu pracuje aktualnie 29 nauczycieli. W placówce uczy się 285 uczniów (207 podstawówka i 78 gimnazjum) oraz pod opieką pedagogów jest 75 przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat.
Zespół Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu czeka na swojego nowego dyrektora.

Obecnie funkcję dyrektora szkoły pełni Elżbieta Bartuzel. Od 1 lipca tego roku, po przeprowadzonym konkursie, jej miejsce zajmie Justyna Mytych, nauczyciel matematyki w tutejszej szkole. Nowa dyrektor pokieruje zarówno szkołą, jak i znajdującym się w budynku przedszkolem.

Szczegółowych informacji na temat zorganizowanego konkursu i jego rozstrzygnięcia udzieliła nam Małgorzata Szczęch, dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół w Dzikowcu.

Jak wyjaśniła nasza rozmówczyni, 20 kwietnia zorganizowano dwa konkursy. Pierwszy z nich dotyczył placówki w Dzikowcu, a drugi wyłonienia nazwiska nowego dyrektora szkoły w Kopciach.

 - Do każdego postępowania zgłosiła się jedna osoba. Justyna Mytych, nauczyciel matematyki Zespołu Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu, zgłosiła się do konkursu na stanowisko dyrektora do tego właśnie zespołu. Mariusz Jarosz, historyk i geograf, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wilczej Woli i Szkoły Podstawowej w Kopciach, zgłosił swój akces na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kopciach - wyjaśnia Małgorzata Szczęch.

Więcej w aktualnym Korso [nr 21/2018]

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe