Gmina ogłosiła przetarg na remont Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie

  • 9.06.2018, 14:30
  • Bartosz Posłuszny
Gmina ogłosiła przetarg na remont Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie Fot. Bartosz Posłuszny Po remoncie budynek będzie reprezentacyjnym miejscem w gminie.
Odnowiony i odświeżony zostanie cały obiekt.

- Minęło już kilkanaście lat od ostatniego remontu - informuje Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas.

- Chcemy, żeby ośrodek kultury świecił przykładem. Mamy tam bardzo dużo imprez, bardzo dużo się dzieje, przychodzą nie tylko ludzie z Cmolasu, ale i z całej gminy, z powiatu. Gościmy również delegacje zagraniczne czy to z Francji, czy Ukrainy, dlatego musimy mieć miejsce reprezentacyjne - podkreśla.

Koszt całego remontu ma wynieść ponad 202 tys. zł, z czego 95 tys. przekazało  Ministerstwo Kultury, natomiast resztę ośrodek otrzymał z budżetu gminy.

Zakończenie prac przewidziane jest na październik 2018 roku.

Więcej w aktualnym Korso [nr 22/2018]
 

Bartosz Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------