Raniżów. Sołtys Raniżowa upomniał się o pieniądze na imprezę. Tymczasem Turniej Sołtysów już za dwa tygodnie

  • 01.07.2018, 07:00
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Raniżów. Sołtys Raniżowa upomniał się o pieniądze na imprezę. Tymczasem Turniej Sołtysów już za dwa tygodnie Fot. D. Garbacka Turniej ma odbyć się w niedzielę, 15 lipca, na stadionie w Raniżowie.
W niedzielę, 15 lipca, odbędzie się Turniej Sołtysów o Puchar Wójta Gminy Raniżów. O pieniądze na jego organizację upomniał się Edward Warzocha, sołtys Raniżowa.

O zbliżającym się  turnieju przypomniał na ostatniej sesji (24 maja) Edward Warzocha, sołtys Raniżowa i jeden z organizatorów zawodów.

 

Gospodarz Raniżowa zwrócił się w sprawie turnieju do przewodniczącego rady gminy. - A na turniej sołtysów będą jakieś pieniążki? - zapytał Warzocha, nawiązując do wniosku sołtysa Jana Adamczyka, który upomniał się o pieniądze na imprezę dla swojej miejscowości. 

 

Na pytanie sołtysa odpowiedział Ryszard Rzeszutek, szef Rady Gminy Raniżów. - Panie sołtysie, proszę złożyć pismo w sprawie zapotrzebowania i będziemy je rozpatrywać - stwierdził.

 

Jak powiedział nam w piątek, 22 czerwca, sołtys Edward Warzocha, wniosku o przyznanie pieniędzy na zorganizowanie imprezy na razie nie złożył. - Na razie czekam, a jak pieniędzy nam nie przyznają, to i tak turniej się odbędzie - wyjaśnił i dodał: - A jak będą dawać pieniądze, to wezmę, bo jak wszyscy mogą dostać, to wszyscy.

 

Więcej w aktualnym Korso.
Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe