Kolbuszowa. Uczniowie ZST zajęli I miejsce w finale II edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek"

  • 2.07.2018, 11:30 (aktualizacja 02.07.2018 11:36)
  • opr. lsz
Podziel się:
Oceń:
Kolbuszowa. Uczniowie ZST  zajęli I miejsce w finale II edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek" ZST Kolbuszowa Pamiątkowe zdjęcie. Wygrana w takim konkursie to zdecydowanie powód do dumy.
W piątek, 15 czerwca, podczas finału II edycji konkursu "Szkoła wolna od używek" kolbuszowska młodzież z ZST tryumfowała. Zwycięski zespół pojechał do Warszawy zaprezentować swój projekt edukacyjny pt. "Kreatorzy Teraźniejszości". Pokazywał on zgubne skutki palenia papierosów i picia alkoholu.

Podczas tegorocznej edycji Konkursu uczniowie z ZST w Kolbuszowej: Patryk Całka, Szymon Całka, Adrian Hałka, Filip Jagodziński, Mikołaj Łakomy, Łukasz Płaza, Fabian Skura, Tomasz Witas i Maksymilian Rudny wraz z nauczycielką Dorotą Markusiewicz, pedagogiem szkolnym Martą Posłuszny oraz koordynatorką działań Barbarą Szafraniec opracowali i wykonali projekt edukacyjny.

 

Tematem było przeciwdziałanie używaniu substancji psychoaktywnych. Projekt powstał w oparciu o wiedzę na temat zachowania się młodzieży w miejscach publicznych w Kolbuszowej, uzyskaną na podstawie wywiadów ze służbami porządkowymi miasta.

 

Na terenie Kolbuszowej pojawiły się tablice i plakaty informacyjne, wykonane przez uczniów. Grupa realizująca projekt wyszła na teren miasta z akcją informującą społeczeństwo.

 

Więcej w aktualnym Korso. 

opr. lsz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe