Gmina Raniżów. Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Raniżowskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie zorganizowały Paraolimpiadę Osób Niepełnosprawnych "Orlik 2018"

  • 9.07.2018, 14:30
  • Opr. Dominika Garbacka
Gmina Raniżów. Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Raniżowskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie zorganizowały Paraolimpiadę Osób Niepełnosprawnych Fot. GOKSiR Raniżów W paraolimpiadzie wystartowało osiem drużyn.
W zawodach wystąpili uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy: Cieszanów, Jelna, Kolbuszowa, Pruchnik, Spie, Tyczyn, Wola Raniżowska oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kolbuszowej.

Paraolimpijczycy rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut woreczkiem do celu, slalom, tor przeszkód, sztafeta "wyścigi kangurów" i unihokej.

Celem rozgrywek było propagowanie różnych form aktywności sportowej i ruchowej, tworzenie warunków sprzyjających spontanicznej i zorganizowanej aktywności osób niepełnosprawnych.

 

 

Opr. Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------