Gmina Raniżów. W najbliższy piątek (20 lipca) na terenie gminy zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych

  • 18.07.2018, 14:30
  • Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
Gmina Raniżów. W najbliższy piątek (20 lipca) na terenie gminy zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych Archiwum Porzucone meble i sprzęt elektroniczny to niestety wciąż częsty widok w naszych lasach.
W ramach przeprowadzanej zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się między innymi mebli, zużytych opon, baterii i akumulatorów oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Mieszkańcy, którzy będą chcieli oddać niepotrzebne odpady, będą musieli je dostarczyć w wyznaczone w swoich sołectwach punkty, do godziny 10 rano. 

Więcej informacji pod numerami telefonów: 17 228 57 82 (Urząd Gminy Raniżów) lub 17 242 62 06 i 17 242 08 58 (Miejski Zakład Komunalny Leżajsk).  

 


Miejsca odbioru odpadów wielkogabarytowych:
Raniżów - utwardzony plac obok stadionu
Wola Raniżowska - plac naprzeciw szkoły
Mazury - parking koło kościoła
Staniszewskie - parking koło OSP
Zielonka - parking koło OSP
Posuchy - plac obok OSP 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe