Gmina Kolbuszowa. Samorząd szuka kierowców, którzy będą dowozić uczniów do szkół. Wiemy, kto złożył oferty

  • 31.07.2018, 07:00
  • Lidia Szpara

Podziel się:

Oceń:

Gmina Kolbuszowa. Samorząd szuka kierowców, którzy będą dowozić uczniów do szkół. Wiemy, kto złożył oferty Fot. D. Garbacka O tym, kto i za jaką kwotę będzie dowoził uczniów do szkół, poinformujemy na łamach Korso już wkrótce.
Wakacje jeszcze trwają, ale nieuchronnie zbliża się rok szkolny. Jaka firma zajmie się dowozem uczniów do danej szkoły?

Z wybranymi firmami umowa na świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół gminy Kolbuszowa ma zostać podpisana na okres od 3 września 2018 roku do 21 czerwca 2019 roku. Ogłoszono przetarg w tej sprawie. Zamówienie zostało podzielone na cztery części  w  zależności od rejonu dotyczącego danej szkoły.

Część pierwsza dotyczyła dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. W kolejnej części zamówienia ujęto cztery szkoły podstawowe: zaliczyły się tu placówki umiejscowione w Kupnie, Bukowcu, Przedborzu oraz Domatkowie.

Część trzecia dotyczyła dowozu uczniów do szkoły w Widełce, a czwarta dotyczyła dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 w  Kolbuszowej.

W piątek, 20 lipca, zamieszczono informację z otwarcia ofert. Wśród aspirujących firm znalazły się: Sob-Trans z Wilczej Woli, Przewóz Osób Autobusem Franciszka Kowalskiego z  Domatkowa, Usługi Transportowe Sławomir Bujak z Trzęsówki, Arriva Bus z Sędziszowa, Nauka Jazdy Przewóz Osób Jan Blat z Kolbuszowej. Jeszcze nie wytypowano najkorzystniejszych ofert.

Lidia Szpara

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe