Biegaczka Monika Węgrzyn z Tiki-Taki wystartowała na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

  • 2.08.2018, 07:00
  • Marcin Jastrzębski
Biegaczka Monika Węgrzyn z Tiki-Taki wystartowała na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Fot.M.Jastrzębski
Szesnaste miejsce wywalczyła Monika Węgrzyn w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Węgrzyn rywalizowała na dystansie 3000 metrów. Monika w tej kategorii (juniorów młodszych) będzie jeszcze walczyć za rok.

 

Trener Bogdan Karkut po cichu liczył, że jego podopieczna zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce.

Ostatecznie z czasem 11:02:20 Monika zajęła szesnaste miejsce. – To nie był jej dzień – przyznawał Karkut, dodając, że ważniejszym startem będą mistrzostwa Polski w biegach górskich, które odbędą się w najbliższy weekend w Międzygórzu w Sudetach.

Tam oprócz Moniki z naszego klubu wystartuje Arkadiusz Rajpold.

– Do końca mocno trenowaliśmy i w Chorzowie zabrakło Monice świeżości, teraz wyjeżdżamy na krótkie zgrupowanie w góry. Liczymy na medal w Sudetach – zaznacza Karkut

Marcin Jastrzębski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
pol
pol 5.08.2018, 23:00
Życie sportowca jest krótkie ale sławy wieczne

Pozostałe