Kolbuszowa. Planowany jest remont parkingu przy Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej

  • 6.08.2018, 14:30
Kolbuszowa. Planowany jest remont parkingu przy Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej Fot.L.Szpara
Czy kolbuszowski urząd miasta doczeka się nowej wersji parkingu? Niedawno ogłoszono zamówienie na wykonanie prac i poszukiwany jest wykonawca.

 

Teren przeznaczony do zmiany od lat jest wykorzystywany jako "dziki" parking, ponieważ parking położony bezpośrednio przy urzędzie nie jest wystarczająco pojemny. Zamówienie obejmuje wykonanie robót ziemnych, w tym wykonanie odwodnienia, podbudowę miejsc parkingowych oraz wykonanie jezdni manewrowej. Nawierzchnia ma być zrobiona z kostki betonowej. Jak wynika z dokumentacji projektowej, powstaną łącznie 34 miejsca parkingowe, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.
W przypadku znalezienia wykonawcy koniec robót szacuje się na 10 października tego roku.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe