Gmina Cmolas. Jednostka OSP Ostrowy Baranowskie świętowała jubileusz [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 24.08.2018, 14:51 (aktualizacja 24.08.2018, 15:33)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Jednostka OSP Ostrowy Baranowskie świętowała jubileusz [GALERIA ZDJĘĆ] B.Posłuszny Druhowie obchodzili 70. rocznice powstania OSP Ostrowy Baranowskie.
W tym roku mija 70. rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowach Baranowskich, z tej okazji obchodzono okrągłą rocznicę.

Historia OSP Ostrowy Baranowskie sięga 1948 roku.

Okrągłe obchody to okazja do wspomnień zdarzeń i osób, które na przestrzeni lat poświęciły swój czas i pracę na rzecz ostrowskiej straży.

W niedzielę, 12 sierpnia, po mszy świętej odbył się uroczysty przemarsz delegacji  Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Orkiestry Dętej MDK w Kolbuszowej.

Na placu przy remizie w Ostrowach Baranowskich zostały wręczone odznaczenia dla druhów OSP Ostrowy Baranowskie za wzorową i nienaganną służbę.

Złoty Medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" otrzymali:

dh Stanisław Rzeszutek

dh Sylwester Czajkowski

dh Władysław Halat

dh Bronisław Zawiślański

Srebrny Medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" otrzymał:

dh Michał Halat

Odznakę "Strażak Wzorowy" otrzymali:

dh Marcin Zieliński

dh Mateusz Parys

dh Patryk Chudzik

dh Kamil Chmielowiec

Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej został odznaczony dh Karol Ziętek, prezes OSP Ostrowy Baranowskie.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe