Gmina Cmolas. Ponad pół miliona złotych kosztowało boisko sportowe w Trzęsówce. Uczniowie zagrają tam nie tylko w nogę

  • 25.08.2018, 23:00 (aktualizacja 25.08.2018, 23:52)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Ponad pół miliona złotych kosztowało boisko sportowe w Trzęsówce. Uczniowie zagrają tam nie tylko w nogę Fot. Bartosz Posłuszny
Obiekt powstaje przy budynku szkoły i ma być ośrodkiem rekreacji wsi. Będzie można grać w piłkę nożną na boisku wykonanym z naturalnej murawy trawiastej, w ręczną, siatkówkę oraz w tenisa na drugim boisku z nawierzchni tartanowej.

 - Oficjalne otwarcie całego obiektu planowane jest na 9 września - mówi  Krzysztof Wrona, dyrektor placówki w Trzęsówce.

- Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. W tej chwili prace troszkę przyśpieszyły i nabrały tempa. W zasadzie z boiska z nawierzchnią tartanową można będzie korzystać już od 1 września. Tartan jest dobrej jakości, dzieci będą mogły grać w piłkę ręczną, nożną, a także w siatkę. Rozrysowane są też linie do gry w tenisa ziemnego - dodaje przedstawiciel szkoły i zaznacza, że prace są na ukończeniu, a dzieciaki będą chętnie i z zadowoleniem korzystać z boiska.

Przetarg na budowę obiektu wygrała firma usługowo - handlowa "Ol - Bud". Otrzyma ona za wykonanie obiektu ponad 590 tys. zł.

 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe