Zaginął Stanisław Wadas. Mężczyzna przebywał w Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie

  • 28.08.2018, 10:54 (aktualizacja 28.08.2018, 11:57)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Zaginął Stanisław Wadas. Mężczyzna przebywał w Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie zaginieni.policja.pl Zaginiony Stanisław Wadas.
Zaginął 72 - letni mężczyzna, który przebywał w Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie.

Stanisław Wadas zaginął 14 sierpnia. Kiedy ostatnio do widziano, był ubrany w niebieskie jeansy, szarą bluzę z napisem na klatce piersiowej oraz czarną kurtkę sportową.Na głowie miał czarną czapkę z daszkiem z jasnozielonymi cętkami, a na nogach czarne półbuty na rzepy.

Miał ze sobą drewnianą laskę, którą się podpierał. Mężczyzna ostatnio był zameldowany w Gębiczynie w powiecie dębickim.

Kolbuszowska policja poszukuje także drugiego mężczyzny z Cmolasu, którego zaginięcie 13 sierpnia zgłosiła żona. Według informacji przekazanych przez funkcjonariuszy mężczyzna przebywał od kilku miesięcy za granicami kraju.
W sierpniu miał wrócić do Polski na wakacje. Nie wiadomo, czy przekroczył granicę kraju. Od jakiegoś czasu rodzina nie ma z nim kontaktu.
 
Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionego mężczyzny, Stanisława Wadasa, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej.
Adres: 36-100 Kolbuszowa, Plac Wolności 1
Telefon: 17 227 53 10. Oficer dyżurny - całodobowo.

Więcej w przyszłym numerze Korso.
Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe