Gmina Dzikowiec. Pojawił się drugi kandydat na wójta. Jest nim Edward Klecha

  • 9.09.2018, 14:30 (aktualizacja 10.09.2018 08:37)
  • Bartosz Posłuszny
Gmina Dzikowiec. Pojawił się drugi kandydat na wójta. Jest nim Edward Klecha Fot. Archiwum Korso Edward Klecha, kandydat na wójta gminy Dzikowiec.
Przyszły kandydat na stanowisko włodarza gminy decyzję o ubieganiu się o stanowisko podjął już w ubiegłym roku.

Przedstawiciel dzikowieckiej rady Edward Klecha ma 54 lata, jest żonaty i ma dwóch dorosłych synów.

Mieszka w miejscowości Spie. Jego zainteresowania to samorząd, majsterkowanie, motoryzacja oraz wycieczki motocyklem po okolicy.

Obecnie pracuje w firmie w Stalowej Woli na stanowisku kierownika sekcji magazynów.

 

Kandydatura

Edward Klecha jednocześnie będzie brał udział w wyborach na radnego gminy ze swojego okręgu. - Od 1998 roku jestem radnym Rady Gminy Dzikowiec. Jedną kadencję byłem zastępcą przewodniczącego rady, a od 2006 r. jestem przewodniczącym. Startuję z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego - informuje pretendent do stanowiska.

Plan dla gminy

Każdy chcący startować w wyborach na stanowisko wójta chce przedstawić swój plan na działanie i poprawienie gminy. - Myślę, że decyzja o kandydowaniu w moim przypadku to naturalna chęć sprawdzenia się w nowej roli w gminie - mówi kandydat. - Chciałbym sprawnie dokończyć wszystkie "rozpoczęte" inwestycje i ukierunkować nowe inwestycje na zapewniające mieszkańcom naszej gminy szeroko rozumiane poczucie bezpieczeństwa, nie tylko w ruchu drogowym - dodał kandydat.

Bartosz Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rudy
Rudy 10.10.2018, 20:54
Klecha z nowej partii PSL, ale wąsy z starej partii mu zostały.
Lato
Lato 19.09.2018, 07:40
Ale nie można jednego obwiniać za bałagan po drugim, to jakiś stereotyp i średniowiecze. Korytko pachnie każdemu ale nie każdy się dostanie
Wiosna
Wiosna 10.09.2018, 21:42
Jeden Klecha już był i nic dobrego po sobie nie zostawł, takze wystarczy już Klechów w Dzikowcu.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------