Podkarpacie. Na portalu społecznościowym napisał, że chce się zabić. Zareagował mieszkaniec Warszawy

  • 7.09.2018, 10:21 (aktualizacja 07.09.2018 10:39)
Podkarpacie. Na portalu społecznościowym napisał, że chce się zabić. Zareagował mieszkaniec Warszawy Fot. Joanna Serafin
W czwartek, 6 września, przed godz. 23, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca stolicy. Jak wyjaśnił, od kilku dni za pośrednictwem znanego portalu internetowego rozmawia z nieznanym, młodym mężczyzną, najprawdopodobniej z ciężką depresją.

W trakcie trwającej wcześniej video rozmowy, mieszkaniec Podkarpacia oświadczył, że chce popełnić samobójstwo.

- Zgłaszający poinformował dyżurnego, że z danych konta swojego rozmówcy wnioskuje, że może to być mieszkaniec Przemyśla. Dodał również, że mowa mężczyzny jest niewyraźna, bardzo się jąka - informuje podkarpacka policja.

Funkcjonariusze zaczęli weryfikować posiadane informacje w policyjny bazach. Ustalili, że osobą najbardziej odpowiadającą wskazanemu opisowi jest 21-letni mieszkaniec Przemyśla. Kiedy przyjechali na miejsce, zastali go siedzącego w salonie przed laptopem, w trakcie video rozmowy ze zgłaszającym.

- Przemyślanin potwierdził funkcjonariuszom, że kilkanaście minut wcześniej oświadczył nieznajomemu mężczyźnie z Warszawy, że chciał popełnić samobójstwo.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła 21-latka do szpitala.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe