We wtorek, 11 września rozpocznie się budowa parkingu obok Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Plac będzie zamknięty

  • 07.09.2018, 12:19 (aktualizacja 07.09.2018, 12:52)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 11 września rozpocznie się budowa parkingu obok Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Plac będzie zamknięty Fot. L. Szpara Parking przy UM w Kolbuszowej pozostawiał wiele do życzenia.
Parking przy urzędzie będzie remontowany od 11 września, przez 30 dni.

Jak informuje urząd zamknięcie parkingu przy Urzędzie Miejskim nastąpi 11 września i potrwa miesiąc.

W ogłoszonym przetargu wystartowało dwóch oferentów. Była to firma Bruk-Dar oraz  Rejonowy Związek Spółek Wodnych z Kolbuszowej.

Pierwszy z oferentów wycenił wykonanie tego zadania na ponad 343 tysiące. Spółka z Kolbuszowej zaoferowała, że przebuduje parking za niespełna 307 tysięcy złotych i to właśnie jej ofertę uznano za najkorzystniejszą.

Zakończenie robót planowane jest na 10 października tego roku.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe