Podkarpacie. Nielegalnie rozprowadzał sygnał telewizyjny. Do jego domu wkroczyła policja [ ZDJĘCIA | VIDEO ]

  • 14.09.2018, 09:39 (aktualizacja 14.09.2018 09:57)
Podkarpacie. Nielegalnie rozprowadzał sygnał telewizyjny. Do jego domu wkroczyła policja [ ZDJĘCIA | VIDEO ] Fot. Podkarpacka Policja
33-letni mężczyzna odpowie za "sharing". Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego w internecie udostępniał programy płatnych platform cyfrowych.

We wtorek, 11 września, policjanci Wydziału dw. z cyberprzestępczością KWP w Rzeszowie wraz z policjantami KPP w Lubaczowie przeprowadzili wspólne działania, w wyniku których ujawnili kilkanaście osób nieleganie odbierających sygnał telewizyjny.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wykorzystywane przez nich urządzenia tj. przerobione dekodery, których posiadanie jest zabronione.  

- Aktualnie poczynione ustalenia wskazują, że ze świadczonych przez sprawcę „usług” może korzystać około 35 odbiorców, którzy logując się do serwera sharingowego, mieli możliwość korzystania z udostępnionego sygnału płatnych telewizji satelitarnych - informuje podkarpacka policja.

Zarówno sprawca, jak i osoby korzystające z jego „usług”, będą odpowiadać zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 5 lipca 2002r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym.
    
Jest to już kolejna w tym roku sprawa dotycząca sharingu zrealizowana przez policjantów wydziału dw. z cyberprzestępczością.

- Do chwili obecnej w 2018 roku ustalili oni kilkudziesięciu sprawców związanych z nielegalnym udostępnianiem i odbieraniem sygnału płatnych telewizji cyfrowych, zabezpieczając jednocześnie wykorzystywane do tego celu serwery i dekodery - dodają przedstawiciele podkarpackiej policji.


 

Zdjęcia: Podkarpacka Policja

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------