Podkarpacie. Nielegalnie rozprowadzał sygnał telewizyjny. Do jego domu wkroczyła policja [ ZDJĘCIA | VIDEO ]

  • 14.09.2018, 09:39 (aktualizacja 14.09.2018, 09:57)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie. Nielegalnie rozprowadzał sygnał telewizyjny. Do jego domu wkroczyła policja [ ZDJĘCIA | VIDEO ] Fot. Podkarpacka Policja
33-letni mężczyzna odpowie za "sharing". Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego w internecie udostępniał programy płatnych platform cyfrowych.

We wtorek, 11 września, policjanci Wydziału dw. z cyberprzestępczością KWP w Rzeszowie wraz z policjantami KPP w Lubaczowie przeprowadzili wspólne działania, w wyniku których ujawnili kilkanaście osób nieleganie odbierających sygnał telewizyjny.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wykorzystywane przez nich urządzenia tj. przerobione dekodery, których posiadanie jest zabronione.  

- Aktualnie poczynione ustalenia wskazują, że ze świadczonych przez sprawcę „usług” może korzystać około 35 odbiorców, którzy logując się do serwera sharingowego, mieli możliwość korzystania z udostępnionego sygnału płatnych telewizji satelitarnych - informuje podkarpacka policja.

Zarówno sprawca, jak i osoby korzystające z jego „usług”, będą odpowiadać zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 5 lipca 2002r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym.
    
Jest to już kolejna w tym roku sprawa dotycząca sharingu zrealizowana przez policjantów wydziału dw. z cyberprzestępczością.

- Do chwili obecnej w 2018 roku ustalili oni kilkudziesięciu sprawców związanych z nielegalnym udostępnianiem i odbieraniem sygnału płatnych telewizji cyfrowych, zabezpieczając jednocześnie wykorzystywane do tego celu serwery i dekodery - dodają przedstawiciele podkarpackiej policji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zdjęcia: Podkarpacka Policja

Joanna Serafin

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe