Gmina Raniżów. Jutro w Woli Raniżowskiej będzie można oddać krew

  • 21.09.2018, 18:15 (aktualizacja 21.09.2018, 18:17)
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Gmina Raniżów. Jutro w Woli Raniżowskiej będzie można oddać krew Pobór krwi przeprowadzi specjalistyczna ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.
Podzielić się krwią Krew będzie można oddać w sobotę, 22 września, między godziną 9 a 12, obok jednostki OSP w Woli Raniżowskiej. Tym razem zorganizują ją bowiem wspólnie Stowarzyszenie Gminy Raniżów oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Raniżowskiej. Krew będzie można oddać w sobotę, 22 września, między godziną 9 a 12, obok jednostki OSP w Woli Raniżowskiej.

Tym razem akcję zorganizują wspólnie Stowarzyszenie Gminy Raniżów oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Raniżowskiej.

 - Dodatkowo strażacy zapraszają wszystkie dzieci na godzinę 11.  Przeprowadzą wtedy pokaz ratownictwa oraz sprzętu strażackiego. Będą też mieć dla dzieci niespodziankę - mówi Jan Puzio ze Stowarzyszenia Gminy Raniżów. 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe