Cmolas udzieli pomocy finansowej w wysokości 250 tys. zł na budowę chodnika w Jagodniku

  • 25.09.2018, 07:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Cmolas udzieli pomocy finansowej w wysokości 250 tys. zł na budowę chodnika w Jagodniku Fot. B.Posłuszny Ryszard Gaweł, radny gminy Cmolas (w środku) dopytywał na ostatniej sesji o budowę chodnika i zabiegał o jego dobre wykonanie.
Radni podczas ostatniej sesji jednogłośnie ustalili, że chodnik w tej części miejscowości jest bardzo potrzebny, ponieważ na odcinku drogi znajduje się ostry zakręt.

Na tym zakręcie jest skrzyżowanie, na którym, jadąc od strony Ostrów Tuszowskich, można skręcić w prawo do Trzęsówki, a w lewo do Cmolasu.

- Chodnik w Jagodniku jest bardzo potrzebny - mówił na sesji Ryszard Gaweł, radny gminy Cmolas. - To miejsce jest szczególne. (z powodu ostrego zakrętu na drodze - przyp. red.) Ja bym proponował, żeby od razu wcześniej pomyśleć o jakichś dodatkowych zabezpieczeniach typu słupki. Ponieważ później może być problem, bo samochody mogą i tak wjeżdżać na chodnik - alarmował przedstawiciel rady.

 - Był tam projektant, zwróciłem mu uwagę, żeby uwzględnił tam jakieś słupki lub łańcuchy jako dodatkowe zabezpieczenie na tym zakręcie, bo to by pomogło - dodał do dyskusji o nowym chodniku radny Ryszard Warzocha. Wójt zapewnił, że ich spostrzeżenia i pomysły nie zostaną pominięte. - Wezmę pod uwagę sugestie radnych w rozpisywaniu przetargów - zapewnił Eugeniusz Galek na spotkaniu rady.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe