Bardzo silny wiatr wiał w nocy z niedzieli na poniedziałek na Podkarpaciu. Straż pożarna interweniowała kilkadziesiąt razy w całym województwie

  • 25.09.2018, 09:25 (aktualizacja 25.09.2018, 09:47)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Bardzo silny wiatr wiał w nocy z niedzieli na poniedziałek na Podkarpaciu. Straż pożarna interweniowała kilkadziesiąt razy w całym województwie Fot. Archiwum Korso Zdjęcie podglądowe.
Bardzo silny wiatr na Podkarpaciu powalił wiele drzew, połamał gałęzie i porujnował kilka dachów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek i w poniedziałek rano strażacy interweniowali kilkadziesiąt razy w całym województwie podkarpackim.

Wichura spowodowała również braku w dostawie prądu w wielu gospodarstwach domowych.

Strażacy jeździli głównie do połamanych drzew i konarów.

Każdy mieszkaniec otrzymał również wiadomość sms od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa z informacją o niebezpiecznych wichurach.
 


Więcej na temat nawałnic, które nawiedziły również powiat kolbuszowski, w następnym numerze Korso, które ukaże się 25 września.

 

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe