Wystawa obrazów i niepowtarzalnych lamp w Nowej Dębie. Organizatorzy zapraszają na wernisaż

  • 25.09.2018, 09:59 (aktualizacja 26.09.2018 10:12)
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Wystawa obrazów i niepowtarzalnych lamp w Nowej Dębie. Organizatorzy zapraszają na wernisaż Fb Lihgt My Fire Wernisaż "Love ART" - Light My Fire i Katarzyna Kobylarz
Wystawę w Nowej Dębie można zwiedzać codziennie w godzinach od 10 do godz. 20.

Ekspozycja mieści się w pracowni artystki w dawnych halach fabrycznych nowodębskiego Dezametu. Powstał tam specjalny czarny labirynt, w którym eksponowane są obrazy i oświetlające je lampy.

Obrazy podziwiać można w zaadoptowanych wnętrzach poprzemysłowych w Nowej Dębie. By dostać się do pracowni należy wejść na stronę Light My Fire lub Katarzyny Kobylarz i umówić się z artystami na indywidualne spotkanie w labiryncie.

Odwiedzający będą mogli między innymi wspólne namalować obraz, zobaczyć jak zrobić lampę z papieru oraz doświadczyć wielu innych ciekawych atrakcji.

W programie dodatkowo pokaz różnorodnego malarstwa oraz artystycznych lamp wykonanych z drewna (niektóre z nich mają nawet 300 lat).

Artyści osobiście oprowadzają widzów po wystawie. Ekspozycja będzie czynna do końca września.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe