Silne wiatry dały się w ostatnich dniach we znaki mieszkańcom naszego powiatu. Strażacy w ciągu trzech dni wyjeżdżali na pomoc aż 14 razy

  • 26.09.2018, 07:00
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Silne wiatry dały się w ostatnich dniach we znaki mieszkańcom naszego powiatu. Strażacy w ciągu trzech dni wyjeżdżali na pomoc aż 14 razy Fot. D. Garbacka Najwięcej wyjazdów strażacy mieli w poniedziałek, 24 września. Do powalonych na drogi drzew wyjeżdżali aż 10 razy.
Od soboty, 22 września, do poniedziałku, 24 września, strażacy interweniowali w sumie 14 razy.

Jak informuje Marcin Wieczerzak, oficer prasowy kolbuszowskiej straży pożarnej, w wyniku silnych wiatrów drzewa powaliły się: na drodze krajowej w Widełce, w Raniżowie, Siedlance, Kosowach, Zapolu, Zarębkach, Mechowcu, Bukowcu, Hucie Przedborskiej oraz trzykrotnie w Kolbuszowej.

- Strażacy interweniowali także w Hucie Przedborskiej, gdzie przewrócił się baner reklamowy. Mundurowi pracowali też przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej, gdzie drzewo powaliło się na sąsiednią posesję, w wyniku czego uszkodziło ogrodzenie i budynek gospodarczy - wyjaśnia przedstawiciel kolbuszowskiej straży.

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe