Po raz dziesiąty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Festiwal Turystyczny z przeglądem piosenki

  • 03.10.2018, 21:31 (aktualizacja 03.10.2018, 21:40)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Po raz dziesiąty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Festiwal Turystyczny z przeglądem piosenki
W tym roku odbędzie się on 5-6 października w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

W jego ramach odbędzie się VIII Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. Będziemy podróżować m.in. przez Polskę nieznanymi szlakami wraz z Patrykiem Świątkiem, a w podróż po Afryce fiatem 126p zabierze nas Arkady Paweł Fiedler.

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Po imprezie odbędzie się koncert zespołu Wołosatki. Wstęp na cały festiwal jest wolny.

Organizatorami festiwalu są: Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra", Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa, Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

Joanna Serafin

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe