Z PODKARPACIA: Widzieliście tego mężczyznę? Jeśli tak, to skontaktujcie się z policją

  • 06.10.2018, 22:41 (aktualizacja 06.10.2018, 23:05)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA: Widzieliście tego mężczyznę? Jeśli tak, to skontaktujcie się z policją Fot. Podkarpacka Policja
Sąd wydał list gończy za 38-letnim mieszkańcem Jasła.

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje Patryka Filipiaka. Jest on poszukiwany w związku z popełnieniem przestępstwa określonego w art. 55 ust. 3 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii.  

- Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle, tel. 13 44 38 310 lub 997 - apelują funkcjonariusze.


Fot. Podkarpacka Policja


Art. 55.
1.
Kto, wbrew  przepisom  ustawy,  dokonuje  przywozu, wywozu, przewozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia lub wewnątrzwspólnotowej dostawy środków odurzających, substancji  psychotropowych, nowych substancji  psychoaktywnych lub słomy makowej, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.

3. Jeżeli  przedmiotem czynu, o którym  mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających, substancji psychotropowych, nowych substancji psychoaktywnych lub słomy makowej albo czyn ten został popełniony w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, sprawca podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 

Joanna Serafin

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe