Dwie nowe twarze pojawią się w Radzie Gminy Dzikowiec po październikowych wyborach

  • 16.10.2018, 23:20 (aktualizacja 16.10.2018, 23:28)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Dwie nowe twarze pojawią się w Radzie Gminy Dzikowiec po październikowych wyborach Fot. Joanna Serafin Ci samorządowcy zrezygnowali z ponownego ubiegania się o mandat.
Z udziału o ubieganie się o mandat radnego zrezygnowała Lidia Nowak (39 l.) z Lipnicy oraz Stanisław Dziadura (63 l.) przedstawiciel mieszkańców Spi.

Radna Lidia Nowak, Lipnicę reprezentowała przez dwie kadencje, czyli łącznie osiem lat.

- W tym czasie w Lipnicy wiele inwestycji udało się zrealizować, jednak wiele jeszcze czeka na realizację. Mowa chociażby o dokończeniu budowy chodnika w stronę Zagród, budowie orlika przy szkole podstawowej, budowa lub adaptacja istniejących budynków pod salę dla młodzieży, np. z siłownią i wiele jeszcze innych, które wynikają  z potrzeb mieszkańców - wymienia radna z gminy Dzikowiec i przyznaje, że podjęła decyzję, że należy zrobić miejsce innym, którzy chcą służyć społeczności lokalnej i działać na jej rzecz. - Jest to wielka odpowiedzialność i poświęcenie - zaznaczyła nasza rozmówczyni.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe