Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w poniedziałek do Kolbuszowej

  • 24.10.2018, 09:18 (aktualizacja 24.10.2018, 09:25)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie w poniedziałek do Kolbuszowej Fot. Jakub Szymczuk/KPRP/prezydent.pl
Głowa państwa weźmie udział w powiatowych obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Wizyta pana prezydenta jest już na 100 proc. pewna - powiedział nam Józef Kardyś, starosta kolbuszowski.

Uroczystości odbędą się w poniedziałek, 29 października, na kolbuszowskim rynku o godz. 12. Wcześniej, o godz. 10.30, odprawione zostanie nabożeństwo w kolegiacie w intencji poległych za ojczyznę i mieszkańców naszego powiatu.

Program obchodów:

  • uroczysty przemarsz na kolbuszowski rynek
  • rozpoczęcie uroczystości
  • uroczyste wciągnięcie flagi państwowej na maszt
  • odśpiewanie hymnu państwowego
  • wystąpienia Prezydenta RP Andrzeja Dudy
  • pamiątkowe wbicie gwoździ do Tarczy Niepodległościowej
  • odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowej tablicy upamiętniającej 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości
  • apel pamięci i salwa honorowa
  • złożenie wieńców i kwiatów przed pomnikiem poświęconym "Żołnierzom i bohaterom walczącym i poległym za wolność i suwerenność Ojczyzny"

godz. 14 - zakończenie uroczystości


Fot. Jakub Szymczuk/KPRP/prezydent.pl

Joanna Serafin

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
lo
lo 29.10.2018, 09:00
op
P.V
P.V 28.10.2018, 19:21
Zabierzcie Prezydenta na strefę ekonomiczną w kolbie.niech zobaczy te łąki zarośnięte i niech mu włodarz wytłumaczy że firm nie ma bo gdyby były to zarobki wynosiły by 2500zł a w kolbie koriechyy i inne cylebryty płacą 1500 i musieli by podnieść dlatego nie ma i niebędzie zębów w dup.....
Piotrr
Piotrr 28.10.2018, 16:33
I od jutra już nic nie będzie takie samo. Tylko jak sobie damy radę jak już pojedzie?
głos rozsądku
głos rozsądku 27.10.2018, 22:44
proszę startować na prezydenta, droga wolna, zobaczymy czy stworzycie miejsca pracy mądrale... fakt, że jest kiepsko z kasą u większości ale sami nauczyliśmy pracodawców pracować za najniższe stawki to mamy to co mamy. ...bo im więcej obywatel dostanie tym więcej wyda, do tego nie trzeba filozofa, ale Polaki mają robić za wszystkich i jak najtaniej , ażeby ledwo im starczało na przeżycie, bo tak kazał "zachód"... hehe
ryszard
ryszard 27.10.2018, 00:24
przyjedzie, popatrzy, pochwali ten syf i pojedzie.... szkoda tylko ze parking będzie zamknięty....
mika
mika 26.10.2018, 23:26
No i po co on tu????
Józef
Józef 26.10.2018, 20:23
Bardzo się cieszę że ten wspaniały bczłowiek będzie w naszym powiecie .Pan prezydent nie czyta z kartki zna historię i mówi z serca będzie u swoich.
Piotr
Piotr 28.10.2018, 16:29
Zna historię? Jak ktoś słysz to co chce usłyszeć to chwali aż pluje.
Stefan
Stefan 27.10.2018, 09:04
Jozef daj mu buzi
janek
janek 26.10.2018, 19:36
bardzo fajnie ze pan prezydent odwiedzi kolbuszowe my mieszkancy przywitajmy godnie pana prezydenta
jacek
jacek 26.10.2018, 18:10
trzeba sie zapytac prezydenta o miejsca pracy w Kolbuszowej,ciagle nie ma nic..
felek
felek 25.10.2018, 20:21
a na h...j tutaj ten patafian?
jurek
jurek 26.10.2018, 19:37
ty jestes chory psychicznie
Przepraszam za błędy
Przepraszam za błędy 25.10.2018, 18:20
I poco.. podziękować za poparcie pisu na podkarpaciu.A gdzie byli wcześniej w innych powiatach i miastach dopiero teraz się w naszą stronę ukłonili.Dają 500plus ale o podwyżkach cen żywności nie wspomonają .a pozatym niesłyszałem o żadnym planie infrastruktury na przyszłe naet dwa lata niesłyszałem..przyjedzie..podziękuje...i pojedzie..a wy dalej radzcie sobie sami...chodi tylko o poparcie..a co jeszcze mnie boli 'samotnie wychowująca matka jedno dzieckoniema nic bo pracuje za najniższą krajową a to jest zbyt duży dochud aby uzyskać dofinansowanie.ale zapodwyźki cen musi płacić jak każdy.......

 
Ja
Ja 25.10.2018, 11:49
W jakim celu! A pewnie do nowej galerii.
naczelny konfident
naczelny konfident 25.10.2018, 10:58
w koncu zbije pione z prezydentem
janek