Gmina Majdan Królewski. Instalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane już na wiosnę

  • 24.10.2018, 10:50 (aktualizacja 24.10.2018, 13:15)
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Gmina Majdan Królewski. Instalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane już na wiosnę Instalacje będą montowane na wiosnę przyszłego roku.
Na pięciu budynkach użyteczności publicznej znajdujących się na terenie gminy Majdan Królewski zostaną zamontowane instalacje fotowoltaiczne.

- Gmina Majdan Królewski jako lider projektu przygotowała materiały i ogłosiła przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych w gminach Majdan Królewski i Niwiska - poinformował podczas ostatniej sesji Jerzy Wilk, włodarz gminy. - Jeśli chodzi o zakres dla gminy Majdan Królewski to dotyczy on: Oczyszczalni Ścieków w Majdanie Królewskim (o mocy 39,6 kW), oczyszczalni ścieków w Rusinowie (39,9 kW), pompowni wody w Hucie Komorowskiej (30 kW), Urzędu Gminy w Majdanie Królewskim (9,9 kW), Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim (19,8 kW) - wyjaśnił.

W terminie wyznaczonym na składanie ofert wpłynęło ich pięć. Najtańszą ofertę na kwotę 615 tys. 155 zł złożyła firma Tip Solar z Krakowa. 

Termin realizacji tego zadania to wiosna 2019 rok. 

 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe