Jacek Hugo-Bader przyjechał do Kolbuszowej spotkać się z czytelnikami w bibliotece

  • 2.11.2018, 12:00 (aktualizacja 02.11.2018 15:12)
  • Anna Pocałuń
Podziel się:
Oceń:
 Jacek Hugo-Bader przyjechał do Kolbuszowej spotkać się z czytelnikami w bibliotece Fot. Anna Pocałuń
W miniony czwartek, 25 października, odbyło się spotkanie autorskie z cenionym reportażystą, dziennikarzem i podróżnikiem.

Jacek Hugo-Bader to barwna postać. Pisarz i reporter na stałe związany z "Gazetą Wyborczą". Na rowerze przemierzył całą Azję Środkową, pustynię Gobi, Chiny, Tybet, a jezioro Bajkał przepłynął kajakiem. Sam odbył podróż samochodową z Moskwy do Władywostoku. Niestraszna mu była podróż autostopem przez Kołymę z Magadanu do Jakucka. W 2013 roku brał udział w wyprawie na Broad Peak w górach Karakorum.

Autor przejechał kawał świata, spotkał fascynujących ludzi, ale dopiero teraz opowiada o swojej najpoważniejszej wyprawie. Opisał historię polskiej opozycji przez losy tych, którzy ją tworzyli.

Anna Pocałuń

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe