Jacek Hugo-Bader przyjechał do Kolbuszowej spotkać się z czytelnikami w bibliotece

  • 2.11.2018, 12:00 (aktualizacja 02.11.2018 15:12)
  • Anna Pocałuń
Podziel się:
Oceń:
 Jacek Hugo-Bader przyjechał do Kolbuszowej spotkać się z czytelnikami w bibliotece Fot. Anna Pocałuń
W miniony czwartek, 25 października, odbyło się spotkanie autorskie z cenionym reportażystą, dziennikarzem i podróżnikiem.

Jacek Hugo-Bader to barwna postać. Pisarz i reporter na stałe związany z "Gazetą Wyborczą". Na rowerze przemierzył całą Azję Środkową, pustynię Gobi, Chiny, Tybet, a jezioro Bajkał przepłynął kajakiem. Sam odbył podróż samochodową z Moskwy do Władywostoku. Niestraszna mu była podróż autostopem przez Kołymę z Magadanu do Jakucka. W 2013 roku brał udział w wyprawie na Broad Peak w górach Karakorum.

Autor przejechał kawał świata, spotkał fascynujących ludzi, ale dopiero teraz opowiada o swojej najpoważniejszej wyprawie. Opisał historię polskiej opozycji przez losy tych, którzy ją tworzyli.

Anna Pocałuń

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe