Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników

  • 7.11.2018, 15:26 (aktualizacja 07.11.2018 15:42)
  • Bartosz Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników Fot. B. Posłuszny Zaproszenie na turniej
W niedzielę, 18 listopada, w Cmolasie odbędzie się widowisko na skalę ogólnopolską.

W Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie, już po raz szósty, zorganizowany zostanie turniej tańca towarzyskiego.

Jak mówi Iwona Soda, dyrektor OWiR-u w Cmolasie, ma ona nadzieję, że konkurs będzie cieszył się tak samo dużym zainteresowaniem, jak w ubiegłych latach.

- W ubiegłym roku przyjechało do nas łącznie 280 par z siedmiu województw - mówi Iwona Soda. - Między innymi z podkarpackiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, mazowieckiego. Siedem województw to jest duży zasięg - dodaje szefowa ośrodka.

W tym roku organizatorzy mają nadzieję na powtórzenie sukcesu. Przewidziane są nagrody dla każdej pary zwycięskiej. - Mamy specjalne puchary ze skóry - opowiada organizatorka. - Wykonują je pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cmolasie i Kolbuszowej. Te puchary są przepiękne, robione własnoręcznie przez podopiecznych. Poza tym rozdamy dyplomy, nagrody rzeczowe - wylicza dyrektor ośrodka i dodaje, że w tym roku wystąpią tancerze seniorzy. Swoje umiejętności zaprezentują pary w wieku 30 plus, 40 plus i 50 plus.

PYTANIE KONKURSOWE: Po raz który w tym roku odbędzie się turniej tańca w Cmolasie?

Dla zwycięzców mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny turniej tańca w Cmolasie. Wejściówki ważne przez cały dzień trwania konkursu od godz. 9 do 21.

Odpowiedź na nasze pytanie należy podać pod postem dotyczącym konkursu zamieszczonym na naszym profilu na Facebooku.

Bartosz Posłuszny
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe