Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników

  • 7.11.2018, 15:26 (aktualizacja 07.11.2018 15:42)
  • Bartosz Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników Fot. B. Posłuszny Zaproszenie na turniej
W niedzielę, 18 listopada, w Cmolasie odbędzie się widowisko na skalę ogólnopolską.

W Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie, już po raz szósty, zorganizowany zostanie turniej tańca towarzyskiego.

Jak mówi Iwona Soda, dyrektor OWiR-u w Cmolasie, ma ona nadzieję, że konkurs będzie cieszył się tak samo dużym zainteresowaniem, jak w ubiegłych latach.

- W ubiegłym roku przyjechało do nas łącznie 280 par z siedmiu województw - mówi Iwona Soda. - Między innymi z podkarpackiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, mazowieckiego. Siedem województw to jest duży zasięg - dodaje szefowa ośrodka.

W tym roku organizatorzy mają nadzieję na powtórzenie sukcesu. Przewidziane są nagrody dla każdej pary zwycięskiej. - Mamy specjalne puchary ze skóry - opowiada organizatorka. - Wykonują je pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cmolasie i Kolbuszowej. Te puchary są przepiękne, robione własnoręcznie przez podopiecznych. Poza tym rozdamy dyplomy, nagrody rzeczowe - wylicza dyrektor ośrodka i dodaje, że w tym roku wystąpią tancerze seniorzy. Swoje umiejętności zaprezentują pary w wieku 30 plus, 40 plus i 50 plus.

PYTANIE KONKURSOWE: Po raz który w tym roku odbędzie się turniej tańca w Cmolasie?

Dla zwycięzców mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny turniej tańca w Cmolasie. Wejściówki ważne przez cały dzień trwania konkursu od godz. 9 do 21.

Odpowiedź na nasze pytanie należy podać pod postem dotyczącym konkursu zamieszczonym na naszym profilu na Facebooku.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe