Józef Kardyś stracił stołek starosty kolbuszowskiego. Zastąpił go Ryszard Sukiennik, sołtys Trzęsówki

  • 15.11.2018, 22:03 (aktualizacja 15.11.2018, 23:19)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Józef Kardyś stracił stołek starosty kolbuszowskiego. Zastąpił go Ryszard Sukiennik, sołtys Trzęsówki Fot. Joanna Serafin Nowy starosta ma rządzić przez zaledwie dwa dni.
Dzisiaj, podczas sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego, niespodziewanie wybrano nowy zarząd.

Na czele powiatu stanął samorządowiec z gminy Cmolas, którego wybrano w głosowaniu tajnym. 

Skąd taka zmiana? Nieoficjalnie mówi się o tym, że ma to związek z przejściem Józefa Kardysia na świadczenie emerytalne. Dotychczasowy starosta najprawdopodobniej wróci na swój stołek, po sobotnich (17 listopada) obradach. To właśnie wtedy przeprowadzone zostaną wybory nowej kadencji rady. 

Czy Józefowi Kardysiowi będzie przysługiwać odprawa w związku z odwołaniem go z funkcji starosty? O tym w najbliższym Korso. 

 

Joanna Serafin

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
S
S 18.12.2018, 21:09
Rodzina Sukienników to klika, każdy pcha się do koryta i żyją tylko z kąbinactwa i przekrętów.
agniecha
agniecha 18.11.2018, 18:24
Tam w tej Kolbuszowej sama sitwa ,ukartowane wszystko wczesniej gdzie ta szanowana partia PiS nie widzi swindli?
Narodowiec
Narodowiec 18.11.2018, 17:27
Tym powinna zająć się prokuratura!!!
Narodowiec
Narodowiec 18.11.2018, 17:22
Tym powinna zająć się prokuratura
Lolo
Lolo 17.11.2018, 15:22
Odpowiednia osoba na stanowisku starosty. Po tylu latach odprawa się należy.
k.j
k.j 16.11.2018, 18:53
to jest porażka kpiny z pieniędzy podatników
Adam
Adam 16.11.2018, 15:46
Będzie wstyd gdy wybierzecie go ponownie,wyborcy wam tego nie zapomną.
As
As 16.11.2018, 15:28
Podziwiam i Kardysia i Sukiennika ! Śmiać mi się chce z ludzi którzy głosowali na nich wyborach a teraz maja pretensje.
Ogranieta
Ogranieta 16.11.2018, 14:49
Dobrze ze się wyprowadzilam z tak chorego powiatu !dziadostwo nie z tej ziemi jedni zlodzieje !jeszcze mu odprawe dac ciekawe za co ?????
Boze
Boze 16.11.2018, 14:38
To trzeba naglosnic, tego wymaga powaga tej sprawy. Mam nadzieje ze dowie sie o tym cala Poslka
anoni
anoni 16.11.2018, 13:41
Listonosz starostą powiatu. Ku*** gdzie my żyjemy ?
Addrgg
Addrgg 16.11.2018, 15:30
To nie listonosz to jego brat sołtys
ujek z hameryki
ujek z hameryki 16.11.2018, 13:14
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, a nie "szczypiory" które dostały się do rady gminy Cmolas!!!
lol
lol 16.11.2018, 13:06
i znów kardyś na stołku? ok niech przynajmniej zamknie szpital to bedzie jego zyciowy sukces :D
xyz
xyz 16.11.2018, 13:05
Mam nadzieje ze ta sprawa wypłynie na całą Polskę i ludzie zobaczą jakich zlodzieji ludzie wybierają co 4 lata. Skandal i hańba! !!! Taczki pod urząd i wywieźć to całe towarzystwo, wstydu nie macie szumowiny.
Wyborca
Wyborca 16.11.2018, 13:00
Pokazali wyborcom, że maja ich w du...
Jadwiga
Jadwiga 16.11.2018, 12:40
Ludzie zróbcie coś z tym. Idźcie do mediów publicznych, telewizji czy zarządów PiS. Oni zapomnieli z jakiej sa partii. Wstyd
Łysy
Łysy 16.11.2018, 12:30
Kolejny skok na kasę, wszyscy radni powinni złożyć mandaty, oczywiście ci którzy zostali wybrani do nowej rady.
Kolo
Kolo 17.11.2018, 23:55
2 kadencję i do innej pracy
Rkl
Rkl 16.11.2018, 11:57
Czy można gdzieś znaleźć informacje kto i jak głosował w sprawie tej uchwały?
Ty
Ty 17.11.2018, 23:58
Popieram
Dobry człowiek
Dobry człowiek 16.11.2018, 11:32
Kopa w du.... mu dac a nie odprawe ,zlodziej i oszust!
SUKIENNIK,
SUKIENNIK, 16.11.2018, 09:57
Jeśli tacy "PROSCI" i beznadziejni ludzie dochodzą do władzy to trzeba uciekać z tego kraju......

Pozostałe