W najbliższy wtorek, 27 listopada, mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać

  • 22.11.2018, 16:00 (aktualizacja 23.11.2018, 15:28)
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

W najbliższy wtorek, 27 listopada, mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać Fot.Archiwum
Warunkiem wykonania badania jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 17 582 40 60. Akcję organizują wspólnie Fundacja SOS Życie, wójt gminy Majdan Królewski i GSPZOZ (Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej) w Majdanie Królewskim.

Z badania pierwsi skorzystają panie w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie skorzystały z profilaktyki w tym zakresie. Z kolei na bezpłatną cytologię mogą liczyć kobiety od 25 do 59 lat, które nie skorzystały z takiej możliwości w ciągu trzech ostatnich lat.

Cytomammobus będzie stacjonował w najbliższy wtorek, od godz. 9 do 17 obok budynku ośrodka zdrowia przy ul. Strażackiej w Majdanie Królewskim.

 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe