ZOBACZ WIDEO: "Pogoń" za funkcjonariuszem w cywilu ulicami Kolbuszowej. Tomasz Buczek: - Policyjny patrol nie chciał poddać próbie badania tego pana na zawartość alkoholu  

  • 23.11.2018, 13:11 (aktualizacja 23.11.2018, 22:22)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

ZOBACZ WIDEO: "Pogoń" za funkcjonariuszem w cywilu ulicami Kolbuszowej. Tomasz Buczek: - Policyjny patrol nie chciał poddać próbie badania tego pana na zawartość alkoholu Fot. Anna Pocałuń Na zdjęciu Tomasz Buczek (drugi z lewej).
Mężczyzna, podczas konferencji dotyczącej odprawy Józefa Kardysia, zorganizowanej we wtorek przed budynkiem starostwa, rejestrował uczestników spotkania.

Policjant w cywilu, przykuł uwagę jednego z mieszkańców.

- Podszedłem do niego aby zapytać na czyje polecenie tutaj przybył. Zaczął pokracznie się tłumaczyć, a ja poczułem od niego alkohol. Powiadomiłem obecnych tam reporterów o tym fakcie - relacjonuje Tomasz Buczek, organizator konferencji prasowej, na swoim profilu na Facebooku 

Ruszyli za nim

Mężczyzna opuścił miejsce konferencji. Za nim ruszył Buczek oraz ekipa TVN24.

- Podejrzany o bycie pod wpływem alkoholu mężczyzna zmierzał w kierunku rynku. Przed przejściem na rynek skręcił do miejskich toalet. W międzyczasie powiadomiłem telefonicznie komisariat policji i poprosiłem o interwencję patrol policyjny - relacjonuje mieszkaniec Kolbuszowej Górnej. Na miejscu pojawili się również dziennikarze Korso. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Serafin

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Władek
Władek 02.04.2019, 23:18
Ja pierd....lę, chwile mnie nie było w Kolbie a tu taka szopka. Żeby zostać sławnym wystarczy pójść do kibla.... Ten czarny to ma cierpliwość, jeśli jest policjantem to ma dobre wyszkolenie i cierpliwość, bo ja zej....baltym temu krzykaczowi już w ***zu...
A może mi ktoś napisać kto to jest?
Kolbuszowianin
Kolbuszowianin 26.11.2018, 04:24
Po pierwsze to pan Byczek powinien odpowiedzieć prawnie za fałszywe pomówienia, a po drugie to już trzeba być naprawdę na najniższym poziomie szczebla społecznego ze by biegać za ludźmi do ubikacji. Czy to legalnym jest w Polsce wchodzenie z kamera do publicznej toalety ?
Jaskółka
Jaskółka 26.11.2018, 01:37
To jakaś prowokacja?? To policjant nie może prowadzić już życia prywatnego po za pracą? I mieć prywatne przemyślenia np polityczne?... nawet jeśli są to przemyślenia pod wpływem alkoholu? Ja mam powody domniemać, że ten krzyczący pan zbiegł z zakładu psychiatrycznego i należy go niezwłocznie przebadać, zwłaszcza że nieporęcznie mu było się wylegitymować
Rkl
Rkl 25.11.2018, 20:50
Pazerność Kardysia ujawniła patologie w starostwie. Teraz patologia w policji. Brawo Brawo
Lipianka
Lipianka 25.11.2018, 13:25
Brawo policj my jeździmy hurtem a policjanci nie mogą pomóc swojemu brawo policji a
ursus
ursus 25.11.2018, 00:19
Na filmiku komendant przyznaje się do tego, że tajniak był na służbie. teraz w artykule pisze się co innego ?
Kolbuszowianka
Kolbuszowianka 24.11.2018, 22:19
Panie Buczek "bekniesz" Pan za to z nawiązką
nn
nn 24.11.2018, 11:07
Jeśli był na wolnym to może być pod działaniem alkoholu jak każdy z nas. Szkoda tylko, że nie poprosił tego pana szukającego taniej sensacji żeby mu tyłek podtarł...
Jaś Fasola
Jaś Fasola 24.11.2018, 07:15
To so policjanci???,jak by to nie był pies to by go bez majtek z kibla wyciągneli.
gyr
gyr 24.11.2018, 06:52
i teraz gościowi powinni zrobić bezpodstawne wezwanie Policji. na jakiej podstawie gra cwaniaka i pomawia kogos o alkohol i ze jest w pracy? Szkoda ze patrol mu tego od razu nie wytlumaczyl. To samo art 65 kw od razu 500 zl za niewylegitymowanie sie. Chce stwierdzić autentyczność dokumentów- proste a sierz szt nie potrafi gościa usadzic.
Gość
Gość 25.11.2018, 20:11
Dobrze zrobił
Urlik
Urlik 24.11.2018, 05:52
A ten wysoki to też tajniak czy mondrzejszy od telewizora?
rodak
rodak 24.11.2018, 01:02
Ten Pan Buczek to jakis nie poważny gość, osoby, które go podpuslili to go krzywdzą, szkoda chłopaka bo młody a naiwny. To co sie ogląda to żenada :(
Zagloba
Zagloba 24.11.2018, 00:25
Tania sensacja nic szczegolnego i ten policjant w kapturze i tak cierpliwy bo ja bym sie wkur... jak by tak ktos do mnie skakal jak pan t
daw
daw 23.11.2018, 20:31
SA się marzy narodowcom.
NN
NN 23.11.2018, 20:26
Kolbuszowska policja i tak nic nie potrafi zrobić interweniując, jedyne co im wychodzi to stanie z radarem, a przy interwencjach nic nie potrafią zdziałać.
Wiktor
Wiktor 23.11.2018, 18:44
JAK ZA KOMUNY UBECJA ***
Joanna
Joanna 23.11.2018, 18:26
Tragikomedia,bo tak trzeba to nazwać Kolbuszowska policja nie umie zachować się w takiej sytuacji,gdyby nie stanowczosc i upór Tomasza to pan tzw.tajniak.szedlby do domu jakby nic się nie stało gdyby nie miał nic na sumieniu to by ściągnął kaptur, tchórzostwo,opieszałość,niekompetentnosc takie zachowanie reprezentuje nam kolbuszowska wladza
Tomek
Tomek 23.11.2018, 17:23
To nawet do "***za" nie można wejść, bo i tam z kamerami wejdą
Rant
Rant 23.11.2018, 16:58
Takie pytanie panie Buczek - jeśli się pan pomyliłeś i ten policjant był tam prywatnie, w swoim wolnym czasie, to będziesz miał honor przeprosić? Publicznie, tak jak publicznie rzucasz tymi oskrażeniami. Wtedy wyjdzie kim pan jesteś naprawdę.
bubek
bubek 24.11.2018, 09:56
a uciekałby jakby nie był na służbie? trochę logicznego myślenia, nie boli
Jsuxje
Jsuxje 23.11.2018, 16:10
Co za szopka.. policjant nie był na słóżbie ani nie prowadził samochodu. Nie wygląda nawet zeby byl pod wplywem ale zekomo wariat wyczul alkohol. Mogl uczestniczyc w spotkaniu jak kazdy obywatel, a zachowanie tego pana biegnącego za nim co najmniej żalosne. Poszukiwanie taniej sensacji.

Pozostałe