Ruszamy z ósmą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego

  • 23.11.2018, 15:22 (aktualizacja 23.11.2018, 15:31)
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Ruszamy z ósmą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego Fot.M.Jastrzębski Rok temu tytuł Sportowca Roku wywalczył Mariusz Brito z kolbuszowskiego Studia Mocy.
Czekamy na Wasze propozycję. Już 5 grudnia opublikujemy pierwszy kupon do głosowania.

Wtedy też ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw musimy stworzyć listę nominowanych. Według wstępnych ustaleń chcemy wyłonić najpopularniejsze osobowości w naszym powiecie w czterech kategoriach: sportowiec, trener, talent i drużyna roku. I tu ogromna prośba do was, Czytelników. Zgłaszajcie swoich faworytów, wysyłając imiona i nazwiska kandydatów na [email protected] z krótkim uzasadnieniem.

Jest pewne grono sportowców, których nie może zabraknąć w gronie nominowanych, ale wasza opinia ma duże znaczenie. Tym bardziej, że sukcesy mają również przedstawiciele mniej popularnych dyscyplin. Ostateczny kształt tej listy ustalimy jednak my – redakcja.

Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. W naszej okolicy nie brakuje medalistów dużych imprez. Większość z nich ukształtowali miejscowi szkoleniowcy, dlatego zamierzamy wyróżnić trenerów. Tych nikt w naszym powiecie nie rozpieszcza i rzadko docenia.

Część sportowców na miejsce w tym konkursie może zapracować jeszcze w ostatnich tygodniach tego roku. Finał naszego plebiscytu najprawdopodobniej w lutym przyszłego roku.

Marcin Jastrzębski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe