Kolejna niedziela Festiwalu Teatrów w Trzęsówce [ZDJĘCIA]

  • 28.11.2018, 12:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Kolejna niedziela Festiwalu Teatrów w Trzęsówce [ZDJĘCIA] Fot. SP Trzęsówka
Druga festiwalowa niedziela rozpoczęła się 25 listopada o godzinie 16.15 w szkole w Trzęsówce. W sześciu przedstawieniach zaprezentowali się uczniowie z Cmolasu, Hadykówki i Trzęsówki.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Niepublicznego-Ochronki św. Józefa w Cmolasie w „Bajce o dobroci”.

Grupa teatralna „Orlęta” ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie przypomniała historię Mary i Colina – bohaterów „Tajemniczego ogrodu”.

Zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce zaprezentował sztukę pt. „Karaluchy”.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce wystąpili w przedstawieniu pt. „Baśniowy ambaras”.

Do kolejnego występu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie (klasy gimnazjalne) przygotowały panie Anastazja Gancarz i Magdalena Czwałga oraz pan Tomasz Wilk. Uczniowie przedstawili sztukę pt. „Kopciuszek – historia prawdziwa”.

Prezentacje przedstawień teatralnych zamknął występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce, którzy swoje umiejętności aktorskie pokazali w spektaklu pt. „Mamo, umieram…”

Zdjęcia: SP Trzęsówka

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe