PLEBISCYT KORSO : Nowa edycja i nowa kategoria - piłkarz roku. Zgłoszenia do soboty!

  • 28.11.2018, 15:25 (aktualizacja 28.11.2018, 16:54)
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

PLEBISCYT KORSO : Nowa edycja i nowa kategoria - piłkarz roku. Zgłoszenia do soboty!
Wkrótce ruszymy z głosowaniem w ósmej edycji naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego.

Już w kolejnym numerze opublikujemy pierwszy kupon do głosowania. Wtedy ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw musimy stworzyć listę nominowanych.

W nowej edycji plebiscytu utworzymy kolejną kategorię: piłkarz roku. Można mieć obiekcje co do słuszności wyróżniania osób, którzy kopią w piłkę. Żadna z naszych drużyn nie walczy na centralnym poziomie rozgrywek, ale w regionie nie brakuje ciekawych zawodników.

Oprócz tej kategorii prosimy zgłaszać swoich faworytów do kategorii sportowca, trenera, talentu i drużyny roku. Ogromna prośba do Was, Czytelników. Zgłaszajcie swoich faworytów, wysyłając imiona i nazwiska kandydatów na [email protected] z krótkim uzasadnieniem (co dana osoba osiągnęła w 2018 roku).

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy do soboty do godziny 12!

Wasza opinia ma duże znaczenie. Tym bardziej, że sukcesy mają również przedstawiciele mniej popularnych dyscyplin. Ostateczny kształt tej listy ustalimy my – redakcja (kapituła plebiscytu).

Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. W naszej okolicy nie brakuje medalistów dużych imprez. Większość z nich ukształtowali miejscowi szkoleniowcy, dlatego zamierzamy wyróżnić trenerów. Tych nikt w naszym powiecie nie rozpieszcza i rzadko docenia. Część sportowców na miejsce w tym konkursie może zapracować jeszcze w ostatnich tygodniach tego roku. Finał naszego plebiscytu najprawdopodobniej w lutym przyszłego roku.

Marcin Jastrzębski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe