Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości"

  • 5.12.2018, 17:30
  • Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości" Fot. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości odbył się w niedzielę, 25 listopada. Na zdjęciu, z mikrofonem, ks. Daniel Koryciński
W niedzielę, 25 listopada, w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim odbył się koncert w ramach projektu zatytułowanego "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości" realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej.

Cel projektu skupiał się na podtrzymaniu tradycji narodowej, pielęgnowaniu polskości, promowaniu dziedzictwa kulturowego oraz rozwijaniu świadomości obywatelskiej i kulturowej wśród lokalnej społeczności.

Udział w koncercie był nieodpłatny. Mieszkańcy gminy Majdan Królewski bardzo licznie wzięli udział w tym wydarzeniu. Koordynatorem projektu był ks. Daniel Koryciński, Dyrektor Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej oraz Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Sandomierskiej. Wydarzenie zostało sfinansowane przez Fundację PZU. 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe