Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości"

  • 5.12.2018, 17:30
  • Dominika Garbacka
Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało Fot. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości odbył się w niedzielę, 25 listopada. Na zdjęciu, z mikrofonem, ks. Daniel Koryciński
W niedzielę, 25 listopada, w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim odbył się koncert w ramach projektu zatytułowanego "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości" realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej.

Cel projektu skupiał się na podtrzymaniu tradycji narodowej, pielęgnowaniu polskości, promowaniu dziedzictwa kulturowego oraz rozwijaniu świadomości obywatelskiej i kulturowej wśród lokalnej społeczności.

Udział w koncercie był nieodpłatny. Mieszkańcy gminy Majdan Królewski bardzo licznie wzięli udział w tym wydarzeniu. Koordynatorem projektu był ks. Daniel Koryciński, Dyrektor Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej oraz Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Sandomierskiej. Wydarzenie zostało sfinansowane przez Fundację PZU. 

Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------