Droga na Sokołów Młp. zamknięta. Kierowcy skarżą się na lokalny objazd przez Zarębki | ZDJĘCIA | WIDEO |

  • 5.12.2018, 14:47 (aktualizacja 05.12.2018 15:27)
  • Joanna Serafin
Podziel się:
Oceń:
Droga na Sokołów Młp. zamknięta. Kierowcy skarżą się na lokalny objazd przez Zarębki | ZDJĘCIA | WIDEO | Fot. Joanna Serafin
Dzisiaj, o godz. 8, zamknięty został przejazd kolejowy na ul. Sokołowskiej w Kolbuszowej.

Droga z Kolbuszowej w kierunku Weryni jest nieprzejezdna ze względu na prowadzone na torowisku prace naprawcze. 

-  Wymienione zostaną szyny oraz płyty gumowe typu Strail - mówi Dorota Szalacha z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - W efekcie samochody będą mogły sprawniej i płynniej przekraczać to skrzyżowanie - dodaje nasza rozmówczyni. 

Kierowcy zmuszeni są do korzystania z objazdów. - Tragicznie wygląda to w Zarębkach - zwraca uwagę nasz Czytelnik. - Jest wąsko i ciężko autobusowi minąć się z samochodem dostawczym. Dzisiaj rano już jedno auto wylądowało w rowie i wyciągała je koparka. Mało tego. Wszystko dodatkowo komplikuje znajdujący się na trasie objazdu wyjazd z budowy obwodnicy - dodaje mężczyzna.

Z kolei mieszkanka Dzikowca narzeka na utrudniony wyjazd z Zarębek na drogę nr 9 (w okolicy ronda). - Tworzą się ogromne korki, bo ciężko wyrwać się na "dziewiątkę". Ze swojej strony polecam włączenie się do ruchu w okolicy zakrętu w Zarębkach. Może trochę drogi się nadrabia, ale nie czeka się w sznurku na wyjazd - stwierdza kobieta. 

Droga w kierunku Sokołowa Młp. będzie zamknięta cały czas, do soboty (8 grudnia) do godz. 22. 

 

Joanna Serafin

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe