Świetlica pod lupą Chlebowskiego

  • 07.09.2016, 05:00
  • Justyna Trąd

Podziel się:

Oceń:

Świetlica pod lupą Chlebowskiego Justyna Trąd
– Nie wierzę w papier – stwierdził na ostatniej sesji rady gminy (29 sierpnia) Adam Chlebowski, sołtys i radny z Huciny. Zdaniem samorządowca działalność świetlic wiejskich znacznie lepiej wygląda w przygotowanym sprawozdaniu, niż ma się to w rzeczywistości.

W opracowanym dokumencie znalazła się między innymi informacja na temat tego, ile osób w ciągu roku odwiedziło placówkę. Zdaniem Chlebowskiego przedstawione dane to za mało. Jak stwierdził radny, sam napisałby więcej. – Mnie specjalnie nie cieszy to sprawozdanie, bo za cały rok ja bym napisał bogatsze, szczególnie dotyczące mojej miejscowości – skwitował samorządowiec. Jak dodał, każda praca na papierze wygląda dobrze. – Praca tych świetlic jest ładnie opisana, ale w papier to ja nie wierzę. Mam już ponad 50 lat i wiem, że na papierze, wszystko ładnie i pięknie można opisać.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Justyna Trąd

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe