We wtorek radni ustalą wysokość pensji starosty kolbuszowskiego. Sprawdź program obrad

 • 09.12.2018, 20:59 (aktualizacja 09.12.2018, 21:08)
 • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

We wtorek radni ustalą wysokość pensji starosty kolbuszowskiego. Sprawdź program obrad Fot. Joanna Serafin
Sesja odbędzie się 11 grudnia w budynku Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej. Rozpoczęcie o godz. 9.

Planowany program obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 3. Informacja o pracy zarządu od poprzedniej sesji.
 4. Przedstawienie sprawozdania z efektów pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kolbuszowej za 2017 rok w zakresie systemu pieczy zastępczej.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w powiecie kolbuszowskim na lata 2018 – 2024.
 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru przewodniczącego i członków Komisji Gospodarki Mieniem i Finansów Rady Powiatu w Kolbuszowej.
 7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru przewodniczącego i członków Komisji Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu w Kolbuszowej.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania dwóch radnych Rady Powiatu w Kolbuszowej do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia pomiędzy wojewodą podkarpackim, a powiatem kolbuszowskim dotyczącego przyjęcia przez powiat niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2019 roku z zakresu administracji rządowej.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie programu współpracy powiatu kolbuszowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia staroście powiatu kolbuszowskiego wynagrodzenia miesięcznego.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla parafii rzymskokatolickiej pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie powiatu kolbuszowskiego.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu kolbuszowskiego na rok 2018.
 14. Interpelacje i zapytania radnych.
 15. Sprawy różne.

 

Joanna Serafin

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Huciur
Huciur 09.12.2018, 23:07
Niech ustalą mu pensję jak burmistrzowi Nowej Dęby czyli 4200 na rękę. Aż mnie ciekawi jak po tej aferze ze starostą K. , radni spojrzą sobie w oczy i zagłosują , szczególnie interesuje mnie radna Wojnas z H.Komorowskiej , pilnie śledzę jej poczynania w tej kwesti jako że na owąż to niezależną radną głosowałem ...
gosc
gosc 10.12.2018, 20:48
A spodziewasz się jakiegoś przełomu po tej kobicie ?

Pozostałe