Trwa zbiórka pieniędzy na zakup tabletów dla uczniów szkoły specjalnej w Kolbuszowej Dolnej. Każdy może pomóc

  • 16.12.2018, 09:49 (aktualizacja 16.12.2018, 10:18)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Trwa zbiórka pieniędzy na zakup tabletów dla uczniów szkoły specjalnej w Kolbuszowej Dolnej. Każdy może pomóc Fot. ZSS Kolbuszowa Dolna/zrzutka.pl
Akcja zbierania pieniędzy, poprzez stronę zrzutka.pl, ruszyła w sobotę, 16 grudnia.

Z prośbą o datki, do internautów zwraca się Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej.  Zebrane pieniądze, 6,4 tys. zł, chcą przeznaczyć na zakup tabletów z oprogramowaniem logopedycznym dla wychowanków szkoły. 

- Urządzenia o które się staramy w ogromnej mierze przyczynią się do lepszej komunikacji z otoczeniem i pozwolą na zmniejszenie bariery jaką niesie niepełnosprawność - wyjaśniają rodzice, którzy liczą na to, że uda się zakupić pięć tabletów z oprogramowaniem. Każdy kosztuje 1280 zł. 

- Nasza szkoła jest nie wielką placówką i nie możemy pozwolić sobie na tak duży wydatek. Jako rodzice uruchamiamy tę zrzutke, aby pomóc dzieciom a jednocześnie umożliwić i wspomóc pracę nauczycieli, którzy wkładają wiele serca w wychowanie podopiecznych. Wielokrotnie poświęcają swój prywatny czas, angażują się w wiele projektów na rzecz poprawy warunków w szkole. Wierzymy w ludzi którzy potrafią okazać swoje wielkie serce i którym dobro drugiego człowieka nie jest obojętne - piszą rodzice ZS w Kolbuszowej Dolnej. 

Do tej pory (dane na 17 grudnia godz. 10) udało się zebrać 30 proc. potrzebnej kwoty. Pieniądze można wpłacać wchodząc na zrzutka.pl.


Fot. ZSS Kolbuszowa Dolna/zrzutka.pl
Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe