Joachim Popek napisał książkę o rodzie Tyszkiewiczów z Weryni. Dzisiaj spotkanie autorskie

  • 19.12.2018, 13:31 (aktualizacja 19.12.2018, 14:33)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Joachim Popek napisał książkę o rodzie Tyszkiewiczów z Weryni. Dzisiaj spotkanie autorskie Fot. Joanna Serafin
Historyk pochodzący z powiatu kolbuszowskiego będzie opowiadał o książce dzisiaj (19 grudnia) w restauracji C.K. "Galicja" w Kolbuszowej. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19.

Publikacja została zatytułowana "Ród Tyszkiewiczów z Weryni w XIX wieku". Jej autor, opisuje losy tej rodziny - blaski i cienie życia rodzinnego, politycznego, społecznego i gospodarczego. 

Skąd u Joachima Popka zainteresowanie historią? Tak mieszkaniec naszego powiatu odpowiedział na to pytanie na naszych łamach dwa lata temu:

-  Każdy ma takie coś (dziedzinę, hobby), w czym się czuje się jak ryba w wodzie. I ja się czuję w historii jak ryba w wodzie. Sprawia mi to niesamowitą przyjemność. Nie męczę się i nie czuję, jakbym pracował.

Podczas spotkania autorskiego będzie możliwość zakupu książki. 

Joanna Serafin

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe