Wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 Powiatu Kolbuszowskiego | NOMINOWANI | 

  • 19.12.2018, 15:09 (aktualizacja 04.01.2019, 15:30)
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 Powiatu Kolbuszowskiego | NOMINOWANI | Fot. Archiwum Korso
Przedstawiamy nominowanych w ósmej edycji sportowego plebiscytu Korso Kolbuszowskiego. Tegoroczną edycję wzbogaciliśmy o nową kategorię - piłkarz roku. Nie brakuje przedstawicieli innych, lepiej prosperujących w naszym powiecie dyscyplin.

Już rok temu zmieniliśmy nieco regulamin. Wcześniej możliwość powtórzenia triumfu miał tylko zwycięzca kategorii talent roku w nowej roli - sportowca roku. Uznaliśmy, że wyniki sportowe części naszych sportowców dają im prawo ponownego udziału w prestiżowym wyścigu. Nie odbieramy możliwości udziału w plebiscycie tym, którzy najlepiej reklamują nasz region, walcząc w mistrzostwach Polski, a nawet w mistrzostwach świata. Dobrych "starych" niech wyprą nowi lepsi, a nie regulamin. Żeby jednak nie było nudno, nie nominowaliśmy laureatów pierwszych miejsc z poprzedniej edycji.

Wy, Czytelnicy, swoimi głosami najlepiej ocenicie to, komu należą się najważniejsze nagrody. Było nam miło czytać wasze propozycje. Niektóre musieliśmy odrzucić, bo w powiecie nie brakuje zawodników, którzy zajmowali wysokie miejsca w najważniejszych imprezach. Przygotowaliśmy również miłą niespodziankę dla kibiców piłki nożnej. Sympatycy piłki kopanej będą mogli wybrać swojego ulubionego zawodnika lub zawodniczkę.

Tak więc lista sportowców, talentów, trenerów oraz wytypowanych drużyn jest już zamknięta. Każdy z nominowanych ma też przydzielony numer, pod który można wysyłać SMS-y (koszt za SMS to 2,46 zł z VAT). Tradycyjnie wygrywają ci, którzy po zsumowaniu głosów SMS oraz głosów oddanych na kuponach zdobędą ich najwięcej. Statuetki dla Sportowca Roku, Talentu Roku, Trenera Roku, Piłkarza Roku i Drużyny Roku rozdamy podczas uroczystej gali. 

 


KATEGORIA: TALENT ROKU 

 

Szymon Maciąg (badminton, Start Widełka) 

SMS: TALENT.1 na numer 7248


Magdalena Niemczyk (lekka atletyka, Tiki-Taka Kolbuszowa)

SMS: TALENT.2 na numer 7248


Paweł Pleban (trójbój siłowy, Studio Mocy)

SMS: TALENT.3 na numer 7248


Braian Skowroński (pływanie, Fregata Kolbuszowa)

SMS: TALENT.4 na numer 7248


Szczepan Wójcik (pływanie, Fregata Kolbuszowa)

SMS: TALENT.5 na numer 7248

Marcin Jastrzębski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe