Z PODKARPACIA. Kara za ściganie wilków. Pomocne okazały się zdjęcia

  • 26.12.2018, 22:42 (aktualizacja 26.12.2018, 22:48)
  • korsosanockie.pl

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Kara za ściganie wilków. Pomocne okazały się zdjęcia Fot. korsosanockie.pl
Grzywną ukarany został mieszkaniec Krakowa, który ścigał wilki samochodem na terenie Nadleśnictwa Lutowiska. Dowodem w sprawie były zdjęcia wykonane przez fotografa przyrody, realizującego projekt fotograficzny na zlecenie Lasów Państwowych.

– Fotograf wykonał kilka zdjęć, po czym zatrzymał szarżującego za wilkami mężczyznę. Kierowca terenówki tłumaczył się, że ma pozwolenie na wjazd wydane przez nadleśnictwo, co okazało się nieprawdą - informuje Edward Marszałek, rzecznik prasowy RDLP w Krośnie.

- Sprawca, po nagłośnieniu zdarzenia przez media, 18 grudnia sam zgłosił się do nadleśnictwa, przyznał się do winy i wyraził skruchę. Po przesłuchaniu nałożona została nań łączna kara w wysokości 800 złotych za naruszenie zakazu wjazdu na tereny leśne i za płoszenie zwierząt - dodaje przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. 

Mieszkaniec Krakowa został ukarany grzywną w wysokości 800 zł. 

korsosanockie.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe