Gmina Cmolas. Czy jedno z największych przedsiębiorstw, które aktuanie jest nieużytkiem zostanie sprzedane?

  • 02.01.2019, 08:12 (aktualizacja 02.01.2019, 08:19)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Czy jedno z największych przedsiębiorstw, które aktuanie jest nieużytkiem zostanie sprzedane?
Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli ogłosił przetarg na sprzedaż Ceramiki Hadykówka. Czy oznacza to, że w najbliższym czasie nieruchomość wznowi działalność?

W czwartek, 20 grudnia, zakończył się termin składania ofert dotyczących kupna nieruchomości w Hadykówce. Przedstawiciele banku nie chcą jednak ujawnić, czy pojawili się chętni chcący zakupić Ceramikę.

Ile zadłużenia

Jak się okazuje, przedsiębiorstwo, które działało niegdyś w Hadykówce, ma zadłużenie względem gminy. Niestety, wójt gminy nie może podać dokładnej kwoty zadłużenia. Jak tłumaczy, jest to objęte tajemnicą skarbową. 

- W postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez komornika sądowego przeciwko Ceramice Polskiej Sp. z o.o. nie wyegzekwowano żadnych wierzytelności na rzecz gminy Cmolas - informuje Eugeniusz Galek. - W związku z powyższym spółka nadal posiada zaległości wobec gminy Cmolas z tytułu podatku od nieruchomości oraz opłaty eksploatacyjnej. Pozostałe dane stanowią tajemnicę skarbową - dodaje.

 


Więcej w aktualnym numerze Korso.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Cms
Cms 29.09.2019, 21:08
Jak zakład funkcjonował to zamiast modernizować zakład to słał na żużel pieniadze.. zlodzieje
KAZIK
KAZIK 02.01.2019, 11:06
PYTANIE CO WOJT ZROBIL I POMOGL ZAKLADOWI KIEDY DOBRZE FUKCJONOWAL NIC TYLKO ZDZIERAL CO SIE DALO DLATEGO TERAZ JEST JAK JEST POWINIEN SAM SIE WSTYDZIC ZE NIC NIE POMOGL

Pozostałe